Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

dentist

Përdorimi i ‘mërkurit’ nga dentistët drejt fundit, gati kufizimet

Një vendim që është aktualisht në fazë konsultimi pritet të vendosë kufizime lidhur me përdorimin e mërkurit i cili gjen shtrirje në disa sektorë....

Fuste telefona në qeli, arrestohet DENTISTI i burgut (EMRI)

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Burgje ka arrestuar shtetasin Alfri Hasan Kulla, 50 vjeç, me detyrë stomatolog në Institucionin e Ekzekutimit të Vuajtjes...

Rritja e tarifave dentare, Ministria e Shëndetësisë çon VENDIMIN në gjykatë

Ministria e Shëndetësisë çon në Gjykatë vendimin e 'Urdhërit të Stomatologut'. “Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale çon në gjykatë vendimin...

Vendimi i Urdhërit të Stomatologut, reagon ashpër Spahia: I paprecedentë, dentistët të mos e zbatojnë

Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Urdhrit të Stomatologut për përcaktimin e çmimit të 13 shërbimeve, duke e cilësuar atë të paligjshëm dhe...

Ermal Mamaqit i shkulen dhëmbët nga të qeshurit, poston foto nga dentisti

Ermal Mamaqi është një nga njerëzit më gazmor të ekranit shqiptar, por i qeshuri i tepërt ka sjellë pasojat e para në shëndetin e...

Qeveria nuk e ndihmoi të gjente punë, dentisti djeg diplomën

Hafr Al-Batin në mënyrë demonstrative ka djegur diplomën e tij dentare përpara ambienteve të Ministrisë së Shërbimit Civil në Arabinë Saudite. I riu u...

Shkon te dentisti por zgjohet i tmerruar

Një 36 vjeçar vendosi të shkojë te dentisti për të hequr katër dhëmbë por kur u zgjua u tmerrua nga ajo që vuri re....

Lajmet e fundit