Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

denoncimi

‘Mjeku tha i dhashë PAK Oksigjen’ denoncimi i qytetares te ‘Shefqet Ndroqi’: 10 ditë në pritje dhe nuk na erdhën për tampon, e kemi...

Situata në ambientet e spitalit "Shefqet Ndroqi" nuk është aspak e qetë, me familjarët e të shtruarve që kërkojnë informacione në lidhje me gjendjen...

‘Të abuzosh me tenderat është krim’, denoncimi i PD: Qeveria përdori epideminë për të fshehur paratë që ka shpenzuar për pajisjet mjekësore, SPAK të...

Partia Demokratike ka vijuar me akuzat ndaj qeverisë në lidhje me tenderat që ‘korruptivë’ dhe aspak transparentë që janë dhënë në këtë kohë. ...

DENONCIMI/ 5 anëtarë të personelit mjekësor me COVID-19, ekipit tjetër që ndan të njëjtën dhomë i refuzohet tamponi

5 anëtarë të personelit mjekësor të urgjencës të Qendrës Shëndetësore numër 10 kanë rezultuar pozitiv në testin për COVID-19, ndërsa ekipit tjetër mjekësor që...

‘Shpërblim vetëm për atë që merret me të infektuarin’, denoncimi i infermierit: Diskriminim, përzgjedhje selektive, Rama na gënjeu

Bardh Spahia ka publikuar denoncimin e një infermieri në Shkodër, i cili thotë se në shkresën që ka ardhur tek drejtori i spitalit, thuhet...

Denoncimi me video: Policia dhunon në publik të riun në Librazhd, e qëllon me shkop gome

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në 'Facebook', një video ku duken forcat e rendit teksa dhunojnë një të ri, i...

‘U bë peshk në dru nga bandat’, kryebashkiaku i PS i përgjigjet Berishës: Asgjë s’është e vërtetë, ‘qytetarin dixhital’ e ftojmë në Elbasan

Pas denoncimit të ish-kryeministrit Sali Berisha se kryetari i Bashkisë së Elbasanit është dhunuar nga ata që konsiderohen si “banda e Bashkisë”, ka ardhur...

Denoncimi: U zbulua nga DEA, lirohet trafikanti i dënuar me 15 vite burg, u paguan 150 mijë euro…

Ish kryeministri Sali Berisha nxjerr emrin e trafikantit Jurgen Molla, të dënuar me 15 vite burg i cili mesa duket është liruar. ...

Gati denoncimi i radhës, Bardhi: Një kryebashkiak i PS i dënuar për vepër të rëndë penale, presim ta verifikojmë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi thotë se një tjetër kryebashkiak i majtë është duke u verifikuar prej tyre pasi dyshohet se...

Denoncimi/ Drejtorët e shkollave në Tiranë detyrojnë mësuesit të shpërndajnë aktivitetin e Ramës (SMS-të në What’s app)

Anëtari i kryesisë së PD-së Kreshnik Collaku denoncon propagandën qeveritare që po bëhet sipas tij deri në rradhët e mësuesve. Ai...

Lajmet e fundit