Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

denoncimi

IUTE CREDIT vazhdon të vjedhë qytetarët, nuk njeh pagesat, “borxhlinjve” u dërgon përmbarimin: Për 1 milion do paguani 5 në Gjykatë!

Newsbomb.al ka trajtuar disa raste të kompanive të njohura të mikro-kredive, të cilat veprojnë në vendin tonë dhe shantazhojnë qytetarët duke i kërcënuar me...

Leka BUNGO: TVSH-së nuk i kanë pirë qumështin, i kanë ngrënë cicat; pagesa milionere për programe pa skenar (DENONCIMI)

Kryetari i Këshillit Drejtues të Radiotelevizionit Publik Shqiptar, Leka Bungo, në një intervistë ekskluzive për revistën Newsbomb.al, në numrin e dytë të saj, rrëfen...

SKANDALI/ Qendra Residenciale e Grave kthehet në “MAKTH” për gruan, së bashku me dy fëmijët ofendohet dhe nxirret jashtë nga personeli

Një nënë me dy fëmijë e dhunuar nga burri kërkon ndihmën e Fiksit. Kësaj here dhunuesi i saj nuk është bashkëshorti, por Qendra Residenciale...

Denoncimi: Ben Blushi lë pa ujë fshatin Dardhë, ndërhyn në linjë për të mbushur pishinën e vilës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale mesazhin e një qytetari që denoncon një skandal ku shkruan se përfshihet Ben Blushi. Berisha thotë se...

Denoncimi i fortë i deputetit të maxhorancës: Duart e krimit janë shtrirë në financat publike, protagonistë të trafiqeve marrin tendera publikë (AKUZA)

Petro Koçi, deputet i zgjedhur në 25 prill në listën e PS, thotë se “duart e krimit” janë shtrirë në financat publike dhe sipas...

Denoncimi i Kim Mehmetit: Policia maqedonase ka hequr mbishkrimet “E duam Çamërinë”, le të stoliset çdo shtëpi shqiptari…

Publicisti Kim Mehmeti ka denoncuar një padrejtësi që policia maqedonase ka bërë ndaj qytetarëve shqiptarë, duke hequr mbishkrimet “E duam Çamërinë” në Shkup pa...

Nëna denoncon zhdukjen e vajzës 15-vjeçare, policia: Do jetë në lokal nate ose me ndonjë tutor

Emisioni Stop në Tv Klan ka udhëtuar drejt Fushë-Krujës. Redaksia e emisionit mori një denoncim nga një zonë e quajtur Adriana Pepmarku, e cila...

Denoncimi i PAZAKONTË: Gjyshja mori shtëpinë e rindërtuar nga tërmeti dhe la 5 nipërit në rrugë

Një 26-vjeçar nga Thumana ka denoncuar gjyshen e tij, se u ka marrë shtëpinë e tyre, e cila po rindërtohet aps tërmetit të 26...

Gruaja bën denoncimin SHOKUES: Burri më detyroi që të bëja s*ks me deputetin shqiptar

Një grua e ka denoncuar burrin e saj, me pretendimin se e ka shfrytëzuar për prostitucion. Në mesin e burrave që...

“Projekt buxheti 2021 braktisje e qytetarëve”, PD denoncon: Rama dështoi në krijimin e vendeve të reja të punës

Eksperti i ekonomisë në PD, Dorjan Teliti tha se kryeministri Rama ka dështuar në krijimin e vendeve të reja të punës. ...

Lajmet e fundit