Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

denoncimi

Policët në Shkodër: Me 50 lekë ju çojmë në shtëpi. Dy vajzat denoncojnë ngjarjen (Video)

Dy vajza në Shkodër kanë denoncuar në faqen e blogger-it, Olti Curri, një ngjarje të rëndë ku dy policë kanë shkelur hapur etikën dhe...

Vjedhja e zv/drejtoreshës, reagon “Tirana Bank”: E denoncuam vetë, nuk cënohet siguria

Tirana Bank ka reaguar pas bërjes publike të lajmit se Albana Zeqaj, ish-zv/drejtoreshë e kësaj banke, ka vjedhur një sasi parash në 4 vite...

Babai i Alda Canajt: Pas emisionit, gjendje ime mendore është rënduar. Nuk dal nga shtëpia

Fasni Canaj, babai i Aldës, minorenës së vrarë në vitin 2001 nga ish-agjenti i SHISH, Marjan Rroku, ka paditur Televizionin Klan për emisionin e...

Kush u godit nga denoncimet e Ndocajt, deputeti i kthyer në të “urryerin” e Lezhës

Shumë ironi dhe hilaritet ka shkaktuar Eduart Ndocaj që prej kohës kur u zgjodh deputeti i Kuvendit të Shqipërisë. “Kaubojsi” ka qenë mjaft aktiv...

Denoncimi / Djali nga Tirana e kërcënonte “lidhu me mua ose do të vras familjen”

Një 29-vjeçar nga fshati Fravesh i Tiranës është shpallur në kërkim prej një jave, pasi dyshohet se ka përndjekur prej tri vitesh një vajzë...

Lajmet e fundit