Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

denoncimi

Zgjedhjet në PD, denoncon vëzhguesi i Ibsen Elezit: Nuk më lejuan të monitoroja! Urime për proceset model monist

Partia Demokratike po zhvillon zgjedhjet për kryetarin e ri, ku përballë ish-kryeministrit Sali Berisha garon Ibsen Elezi. Por procesi i votimit është shoqëruar edhe me...

DENONCIMI/ Masakra në pyjet e Kurorës së Pishave në Krujë, firma e pastrimit shkarkon mbetjet e qytetit në zonën e mbrojtur

Një denoncim ka ardhur në redaksinë e neësbomb për masakrën që po ndodh në Kurorën e pishave në Krujë, pasi mbetjet e qytetit hidhen...

Denoncimi/ Adoleshentët pijnë hashash në qendër të Fierit, nën efektin e lëndës narkotike dëmtojnë panelet e ndriçimit dhe thyejnë xhamat

Një grup adoleshentësh rreth 13-16 vjeç që pijnë hashash në qendër të Fierit janë kthyer në problem për qytetarët. Një qytetar ka denoncuar në newsbomb...

Berisha denoncon me foto: Turp! Jo vetëm anketa e Këshillimit Kombëtar, por edhe komentet pozitive për Ramën janë false

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka prezantuar rezultatet e Këshillimit Kombëtar, ku sipas tij, më shumë se 500 mijë qytetarë u janë përgjigjur...

DENONCIMI i Dhomës së Përmbaruesve/ “Micro Credit Albania” dhe “Albanian Debt Consulting Agency” po MASHTROJNË dhe SHANTAZHOJNË qytetarët për mbledhjen e borxheve

Dhoma Kombëtare e Përmbaruesve Gjyqësore Privatë ka denoncuar publikisht mashtrimin dhe shantazhin që po u bëhet qytetarëve nga “Micro Credit Albania” dhe “Albanian Debt...

Gazetari denoncon: Faqa e Qendrës Kombëtare të Biznesit nuk punon, prej ditësh nuk hap asgjë

Klodian Tomorri, gazetar i njohur i Ekonomisë, denoncon mosfunksionimin e Qendrës Kombëtare të Biznesit. Ai thotë se prej ditësh faqa zyrtare në web ku...

DENONCIMI/ Bashkëshorti i Fjolla Morinës i kërkoi qytetares 10.500 euro dhe i premtoi vend pune për djalin në Belgjikë, por…

Naxhije Shkreta, një qytetare nga Durrësi tregon sesi ka rënë pre e mashtrimit nga ana e shtetasit Fisnik Syla. Ky i fundit i premtoi...

Dhunuan qytetarin në Pogradec, SHÇBA nis hetimet për 3 efektivët e policisë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka nisur hetimet për 3 efektivë të Komisariatit të Pogradecit, të cilët akuzohen se kanë dhunuar...

DENONCIMI I FAMILJARËVE/ 19 vjeçari përplasi këmbësorin me makinë dhe e tërhoqi 50 metër zvarrë, i plagosuri në gjendje të rëndë, gjyqtarët i japin...

Një denoncim ka ardhur në redaksinë e Newsbomb.al nga familjarët e 46 vjeçarit Yzeir Ustia, i cili u përplas nga një makinë pranë Terminalit...

“IUTE CREDIT” presion dhe shantazh klientes, e telefonojnë pas denoncimit në Newsbomb: Të hënën shihemi në gjyq!

Kompania e mikro-kredive "IUTE CREDIT" vazhdon presionet dhe shantazhet ndaj klientëve të cilët kanë marrë kredi pranë këtij institucioni financiar. Dje, newsbomb.al i dha...

Lajmet e fundit