Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

denoncim

U zhduk 5 ditë më parë, vajza shqiptare shkon në polici dhe thotë se është dhunuar nga një burrë

Një vajzë e raportuar e zhdukur që më 26 gusht është paraqitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në stacionin policor në...

Denoncimi te Berisha: U morën 7005 litra karburant avionësh në emër të një jahti luksoz në Sarandë, por u përdorën për udhëtimet e Ramës...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari për një sasi prej 7005 litra karburant avionësh JET-A1 në Sarandë, e cila i është...

E PAZAKONTË/ Shqiptari denoncon veten në polici: Kam mbjellë kanabis në shtëpinë time

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në Kosovë, ku një qytetar nga Prishtina ka denoncuar veten e tij në polici, pasi...

Në mëngjes i “prishin gjumin”, në darkë nuk e lënë të flejë, Braçe ankohet te qytetarët për zhurmat e pallatit në ndërtim, pronari i...

Mund të jesh zv.kryeministër, por sërish nuk ke “fuqinë” e mjaftueshme për të zgjidhur problemet që shqetësojnë komunitetin ku jeton. Ky është rasti i zv.kryeministrit...

Denoncimi i Berishës: Pronari i Hotel Brilant ndërton pishinë në rërë buzë detit, askush nuk guxon t’i afrohet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim që i ka ardhur nga një qytetar i Durrësit.Në denoncim thuhet se pronari i Hotel Brilant ka...

DENONCIMI/ Qyteti i Ballshit i kthyer në kantier, por kompanitë “Glavenica” dhe “ED Konstruksion” punojnë vetëm 1 orë në ditë, qytetarët paralajmërojnë protestë

Prej nëntorit të vitit të kaluar në qytetin e Ballshit kanë filluar punimet për “Rikualifikimin urban të qendrës së qytetit dhe krijimin e hapësirës...

Denoncimi: Mashtron me vende pune dhe marrjen e provimeve, pazaret bëhen në fakultet

Në emisionin Fiks Fare ankohet një studente se është mashtruar nga një vajzë për t’u punësuar si sekretare në Fakultetin e Elbasanit. Studentja për...

PD e Shkodrës bën denoncimin e fortë: Vëllai i Paulin Stërkajt po u shpërndan lekë të dënuarve në burgun e Reçit, duan t’u blejnë...

Dega e Partisë Demokratike Shkodër ka denoncuar një rast të shitblerjes së votës, ku sipas tyre vëllai i kandidatit të Partisë Socialiste Paulin Sterkaj,...

Denoncimi i Veliajt: PD hakon databazën e telefonave, nxorri lajmin e Ramës jashtë kontekstit dhe e “spam-oi”, ia dërgoi edhe këngëtares shqiptare me famë...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka akuzuar Partinë Demokratike se ka nxjerrë një lajm për kryeministrin Rama jashtë konteksti dhe e ka dërguar te...

‘Të karantinuarit asnjë shërbim mjekësor’, denoncimi me video: Burri bëri testin e Covid e doli negativ, ai është sëmurë por asnjë nuk vjen ta...

Ish-deputeti i PD Bardh Spahia ka bërë një denoncim ku thotë se të karantinuarit nuk marrin ndihmë mjekësore. Ai ka publikuar...

Lajmet e fundit