Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

denis xholi

U kapën me 5 milion lekë në makinë, Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, militantët e PD u bënë pritë...

Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, Denis Xholi dhe kushëririn e tij pasi u kapën me 5 milion lekë të...

U kap me miliona lekë në Maqellarë, PS dhe LSI “zihen” për zyrtarin e tyre: Është i juaji. Jo! Është i juaji (FOTO)

Partia Demokratike tha lidhur me ngjarjen e Maqellarës se personat që u kapën me lekë në makinë blinin vota për PS-në. Por, në një...

Drejtuesit e PD thanë se kapën militantët e PS me para; Reagon shtabi socialist: Të hetohet ngjarja sepse Denis Xholi nuk është me ne!...

Partia Socialiste e Dibrës reagon për ngjarjen e rëndë që u regjistrua dje në Dibër, ku militantë dhe drejtues të PD ndaluan një makinë...

Edi Rama i përgjigjet PD për militantët me para në Maqellarë: Inskenim pa lidhje me PS, jeni llumi i shoqërisë

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet Partisë Demokratike për militantët me para që u kapën pasditen e djeshme në Maqellarë. Sipas Ramës, këto janë inskenime...

Lajmet e fundit