Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

denis dyrnjaja

Gazetari Dyrnjaja: Të gjitha partitë janë bashkuar në një pikë, të bllokojnë Reformën në Drejtësi

Gazetari i njohur, Denis Dyrnjaja ka thënë mbrëmjen e sotme se të gjitha pratitë janë bashkuar dhe kanë interesa vetëm në një pikë, që...

Pse hesht Rektori i Universitetit të Tiranës, pse heshtin dekanët e universiteteve?!

Nga Denis Dyrnjaja Si shpjegohet që në pikën më të nxehtë kur studentët janë në rrugë dhe protestojnë prej ditësh rektori...

Blogeri ‘kryqëzon’ Zhejin: Vure përballë Bashës dy kungja si Denis Dyrnjaja dhe Ervis Iliazaj! Kjo nuk është gazetari King Artur

“Metafora e Kungjit”. Kështu e titullon komentin e tij blogeri Erl Kodra drejtuar Artur Zhejit i cili mbrëmë në emisionin  e tij kishte të...

Rivarrimi i 578 ushtarëve grekë në Këlcyrë, gazatari: Ku janë ata që u shqetësuan për Notis Sfakianakis? Spurdhjakë!

Është zhvilluar ditën e djeshme ceremonia e varrimit në Këlcyrë të eshtrave të 578 ushtarëve greke, të rënë gjatë luftës Italo-Greke që u gjetën...

Një mesazh mësueses!

I/e dashur mësues(e), fëmija im u ul sot për herë te parë ne bankën e shkollës. Bashkë me të në bankë ishte ulur edhe...

PO NA VRASIN për t’u pasuruar vetë

Shkruan Denis Dyrnjaja: Vaji i ullirit falso Mishi me hormone Peshku me koncentrat Perimet me kimikate tej normave Gruri me cilësi...

Përtesa popullore!

DENIS DYRNJAJA Aq e dëshpëruese është gjendja e reagimit publik në këtë vend sa tani doli teza që qeverinë duhet te...

Berisha luan si playmaker, Thaçi bën autogol!

Shkruan Denis Dyrnjaja: Ai nuk është president republike, nuk është as kryeministër, madje nuk është as kryetar partie, por mbetet një...

Berisha luan si playmaker, Thaçi bën autogol!

Nga: Denis Dyrnjaja   Ai nuk është president republike, nuk është as kryeministër, madje nuk është as kryetar partie, por mbetet...

Pastë këmbën e mbarë Adriatik Llalla!

Nga Denis Dyrnjaja   Po bën xhiron meditike lajmi se ish-Kryeprokurorit të Republikës Adriatik Llallës i janë vënë në sekuestro prona...

Lajmet e fundit