Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

denis dyrnjaja

Gazetari: SPAK të marrë Berishën, Metën e Ramën dhe t’i çojë te vendi, vetëm atëherë shpëton Shqipëria

Gazetari Denis Dyrnjaja është shprehur mbrëmjen e sotme se vetëm nëse politikanët kryesorë të vendit sot, i merr Prokuroria Speciale SPAK dhe "i çon...

Bregoviçi, pseudopatriotët dhe hipokrizia në mes

Nga Denis Dyrnjaja Ky rasti i Bregoviçit dhe një vale reagimi i disa prej personazheve publikë në rrjetet sociale na tregoji qartë sesa sipërfaqësorë dhe...

Është vetëm fillimi, do shihni e provoni shumë nga Albini

Denis Dyrnjaja Qeveria e Kosovës që tashmë drejtohet nga Albin Kurti me një vendim të paprecedent egoizmi, ndërpreu mundësinë e vaksinimit të mësuesve kosovarë në...

Më shumë se për rotacion, Shqipëria ka nevojë për revolucion!

Shkruan Denis Dyrnjaja: Sot kishte folur ambasadorja franceze. Mes të tjerash ajo ka vënë në dukje se është problem i brendshëm...

Mos ma fëlliq fytyrën!

Nga Denis Dyrnjaja Kjo makinë një Audi RS8 me një vlerë mbi 200 mijë euro. Ka qenë e parkuar dhe raportohet...

Dita e qokës!

Nga Denis Dyrnjaja Sot është dita, kur kush e kush më parë, të lërë distancimin social, jo këtë të Coronavirusit, por...

Nënat dhe fëmijë në ajrim, gazetari i ‘përvishet’ Ramës: Një baba i ve që i ka vdekur gruaja s’mund t’i nxjerrë sot fëmijët (ANALIZA...

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të gjitha nënat me fëmijët, deri në moshën 10 vjeç, të lejohen të dalin për ‘ajrim’ deri në...

Pasojat e ‘paraburgimit popullor’ nga Coronavirusi

Nga Denis Dyrnjaja Të gjithëve na ka rastisur të kemi dëgjuar për kufizimin e lirisë në terma gjyqësorë si masa sigurie...

Denis Dyrnjaja për Albin Kurtin: Është DELIRANT, i pëlqen vetja dhe vetja e rrëzoi si kryeministër

Moderatori Denis Dyrnjaja komenton rrëzimin e Albin Kurtit nga qeveria. Sipas tij, Kurti është politikan i kompletuar por është delirant, i...

Një shoqëri pa sondazh, është si shoqëri pa mendim

Nga Denis Dyrnjaja Demokracitë e vërteta dhe të konsoliduara kanë zhvilluar një institucion të rëndësishëm dhe të besueshëm sikurse janë SONDAZHET....

Lajmet e fundit