Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

demokratet

Demokratët mesazhe urimi për të, Berisha ngre dolli: Më keni mbushur me energji, 2023 do jetë viti i triumfit tonë

Ish-kryeministri Sali Berisha falenderon demokratët dhe ngre dolli për ta, për ato që thotë se kanë qenë dhjetëramijëra mesazhe urimi në drejtim të tij,...

32-vjetori i themelimit i gjeti të ndarë, pas festës së Alibeajt Berisha mbledh demokratët e tij, i pranishëm edhe Ilir Meta

Ky 32-vjetor i themelimit të Partisë Demokratike gjeti demokratët të ndarë në dy grupe, atë të Sali Berishës dhe atë të Enkelejd Alibeajt. Kryetari i...

Demokratët ruajnë kontrollin e Senatit pas fitores vendimtare në Nevada

Demokratët kanë mbajtur kontrollin e Senatit pasi gara vendimtare në Nevada përfundoi në favor të tyre, duke çimentuar një performancë të mirë në zgjedhjet...

“Falenderoj të gjithë demokratët”, baza propozon gazetarin Aulon Kalaja për primaret e Krujës

Gazetari Aulon Kalaja thotë se baza e demokratëe në Krujë e ka propozuar për të garuar në primaret për Bashkinë e qytetit. Përmes një postimi...

“Falenderoj të gjithë demokratët”, baza propozon Edi Palokën për primaret e Tiranës

Edi Paloka, kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike të drejtuar nga Sali Berisha, thotë se baza e demokratëve të Tiranës e ka propozuar...

Klevis Balliu “motivon” demokratët para protestës: Do jetë e jashtëzakonshme, qytetarët do derdhen në shesh!

Klevis Balliu", shef i Organizimit në PD, thotë se pjesëmarrja në protestën e sotme që do të nisë në orën 19.00 do të jetë...

Protestues nga Shkodra, Durrësi e Korça nisen me autobusë drejt Tiranës

Partia Demokratike do të mbajë sot protestën e parë që prej marres së drejtimit të saj nga ish-kryeministri Sali Berisha. Demokratë dhe njerëz të...

U zgjodh anëtare Kryesie në PD, Floriana Garo falenderon demokratët dhe Berishën: Do bëj më të mirën time

Zëdhënësja e Foltores, Floriana Garo është zgjedhur anëtare e Kryesisë së Partisë Demokratike të rithemeluar. Deputetja Albana Vokshi njoftoi sot organet drejtuese të partisë...

Sali Berisha elektrizon sallën: Rikthimi im është si i Steve Jobs! Me iPhone ndryshoi botën, kurse ne Shqipërinë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka elektrizuar sallën me demokratë në Durrës, teksa ka thënë se rikthimi i tij është si ai i themeluesit të Apple,...

Pas 2 ditësh mblidhet Kuvendi i PD-së, Lulzim Basha takim me demokratët në Durrës

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me demokratët në qytetin e Durrësit. Ky është takimi i radhës i zhvilluar nga...

Lajmet e fundit