Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

demokratet

“Kuvendi i PD si dasëm me lëng”, shpërthen Murrizi: Sot ligjëruan ca burra që u kanë ikur gratë, gra që u kanë ikur burrat...

Ish-deputeti Myslim Murrizi e ka cilësuar si një “dasëm me lëng, pa orkestër dhe pa meze” Kuvendin e Partisë Demokratike që u mbajt ditën...

Harxhi thirrje demokratëve: Atyre që i është mohuar e drejta për të votuar të përcjellë arsyet

Kandidatja për kryetare e PD, Edith Harxhi edhe një herë ka falenderuar të gjithë demokratët që kanë votuar. Me anë të një postimi në rrjetet...

Zgjdhjet e PD, Shehaj hedh votën dhe jep mesazhin: Sot vendosni edhe fatin për zgjedhjet e ardhshme

Kandidati për kreun e PD, Agron Shehaj vetëm pak momente mmë parë ka hedhur votën e tij për kryetarin e PD. Ai në një prononcim...

Pas deklaratës “BOMBË”, Berisha publikon foton me dy gishta lart mes demokratëve: Një përshëndetje të përzemërt!

Ish-kryeministri Sali Berisha mbrëmjen e djeshme bëri një deklaratë shumë të fortë, pasi la të hapur mundëisnë për t’u kthyer sërish në drejtimin e...

Nesër votojnë demokratët e qarkut të Beratit, PD publikon listën me 26 kandidatët për deputetë (EMRAT)

Demokratët e Qarkut të  Beratit do të votojnë të hënën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin paraprak të verifikimit...

Kandidatët për deputetë të PD, Grida Duma: Unë i besoj rekomandimeve të demokratëve, do marrim një listë të fortë fituese

Ish-deputetja e PD Grida Duma nuk ndahet nga politika pavarësisht ditëve të nxehta të gushtit e pushimeve. Duma kritikoi ashpër qeverinë...

Basha e quajti ‘mollë të kalbur’, Rudina Hajdari ‘darkë të këndshme’ me demokratët. I ‘rrëmben’ Kirin kreut të PD?

Në një intervistë mbrëmjen e sotme, kryedemokrati Basha sulmoi deputeten Rudina Hajdari, Myslym Murrizin dhe Lefeter Kokën duke i quajtur ‘mollë të kalbura’. ...

Basha takon demokratët e Hasit: PD ka plan të qartë për ndryshim ekonomik e politik, vetëm ne mund ta bëjmë

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me demokratët e Hasit, me të cilët ka diskutuar për planin e PD për...

Marrëveshja e partive opozitare, Rudina Hajdari: Fatalitet politik! Kjo krizë do çojë vendin në greminë (THIRRJA PËR DEMOKRATËT)

Rudina Hajdari e cilëson marrëveshjen e djeshme mes partive opozitare si një ‘fatalitet politik’. Sipas saj, nëse kjo krizë politike do...

Donald Trump godet tavolinën me zemërim: ‘Bye bye’… për demokratët

Presidenti i Amerikës Donald Trump largohet nga takimi me demokratet i pakënaqur nga refuzimi i tyre dhe iu thotë “bye-bye”.  ...

Lajmet e fundit