Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

demir syla

Drejtuesi dhe sekseri u kapën me 5 milion lekë dhe emra votuesish, reagon LSI-ja: E turpshme! Aktivistët tanë kanë të drejtë të ‘stërviten’

Lëvizja Socialiste për Integrim, dega Shkodër, reagon pas procedimit të drejtuesit të LSI në Pukë Demir Syla, i cili u ndalua bashkë me sekserin...

FOTO: 25 vjeçari Demir Syla-drejtues i LSI në Pukë, u kap me miliona lekë dhe emra votuesish; bën fushatë për Agron Çelën dhe Edmond...

Drejtuesi i LSI për Pukën Demir Syla është procesduar penalisht nga Policia pasi është kapur në flagrancë bashkë me sekserin e tij, duke shpërndarë...

EMRAT: Ky është Drejtuesi i LSI dhe sekseri i tij, shpërndanin para për vota; U sekuestruan miliona lekë, fletë votimi dhe karta identiteti

Drejtuesi i LSI për Pukën Demir Syla është procesduar penalisht nga Policia pasi është kapur në flagrancë bashkë me sekserin e tij, duke shpërndarë...

Lajmet e fundit