Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

demir backa

Ekzekutimi në Fier, Demir Backa u bë “shosh” në pluma, 15 e kapën në kraharor dhe 3 në qafë e kokë (Detaje të reja)

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua dy ditë më parë në Fier, ku u ekzekutua Demir...

Ekzekutimi i Demir Backës në Fier, policia shoqëron 15 persona, mes tyre edhe disa që kanë patur konflikte të mëparshme me viktimën

Detaje të reja kanë dalë nga ekzekutimi i Demir Backës mbrëmjen e djeshme në Fier, i cili u qëllua për vdekje në afërsi të...

Atentati ndaj Demir Backës në Fier, momenti kur familjarët e viktimës përplasen me policinë: Do të q* r*bt, ikni…(VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Fier, ku një u ekzekutua me breshëri plumbash Demir Backa, 57 vjeç. Pasi familjarët kanë...

15 plumba drejt Demir Backës, detaje të reja nga ngjarja në Fier; fisi Backa kishte konflikt me një grup nga Tirana se i kishin...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e djeshme në Fier, ku u ekzekutua me breshëri...

U ekzekutua me kallashnikov, Demir Backa pronar i një lokali në qendër të Fierit, vëllai iu vra në MASAKRËN e Levanit, pjesë e BANDËS...

Demir Backa, 57 vjeç u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme në automjetin e tij tip "Audi" në afërsi të ish-QTU në Fier....

Lajmet e fundit