Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

delvine

Gjendet i vdekur një 29-vjeçar, ishte zhdukur para tre ditësh në Delvinë (EMRI- DETAJET E PARA)

Gjendet i vdekur një 29-vjeçar në Delvinë. Viktima është identifikuar si Enteo Isufaj, i deklaruar si i zhdukur para tre ditësh....

Sapo doli nga puna, ataku kardiak i merr jetën punonjësit të Bashkisë Delvinë (EMRI)

Ka ndërruar jetë një punonjës i Bashkisë Delvinë në momentet që ka dalë nga puna. Sopot Kamberi, 50 vjeç u ndje...

Grabitet dhe digjet shtëpia në Delvinë, flet pronari: Hera e dytë që ndodh, skam konflikte me askënd

Është grabitur dhe më pas është djegur një shtëpi në fshatin Rusan të Delvinës. Autorët e paidentifikuar nuk janë mjaftuar me...

Denoncimi: Sekretari i BASHKISË i dënuar për FALSIFIKIM (EMRI)

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji denoncon sekretarin e ri të Bashkisë Delvinë, duke thënë se është i dënuar së paku 6 herë për falsifikim. ...

Dita e pestë e zjarrit në Delvinë, zjarrfikësit në luftë dhe me terrenin e thyer

Zjarri në pjesën midis Delvinës dhe Finiqit vazhdojnë për të 5-ën ditë. Me gjithë ndërhyrjen dhe angazhimin e forcave të shumta...

I humbur perj 3 ditësh, gjendet i pajetë një burrë në Delvinë (EMRI)

Një 66-vjeçar është gjetur i vdekur në Delvinës. Trupi i pajetë është gjetur në Bajkaj, ndërsa është identifikuar si Zeman Kusho nga Stjari i...

Detaje të reja nga shpërthimi i makinës në Delvinë, burri ndërron jetë, shpëtohet bashkëjetuesja (EMRAT)

Detaje të reja kanë dalë nga nga ngjarja e rëndë e ndodhur pak më parë në fshatin Vllahat të Delvinës. Mësohet...

Merr flakë makina në Delvinë, një i vdekur dhe një në gjendje të rëndë 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Vllahat të Delvinës. Mësohet se një makinë ka marrë flakë...

Vodhën në bashkëpunim, arrestohen dy hajdutët në Delvinë

Policia ka arrestuar ditën e sotme në Delvinë dy hajdutë që ishin në kërkim prej 3 muajsh. Mësohet se në pranga...

Lajmet e fundit