Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

delvine

Me mijëra euro të falsifikuara në shtëpi, prangosen dy persona në Delvinë e Himarë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi dispononin kartëmonedha të falsifikuara. Të arrestuar janë shtetasit A.O 49 vjeç banues në...

Damian Gjiknuri takim me banorët e Delvinës dhe Babicës: Mbajtëm premtimin për ujësjellësin dhe rrugën Kardhiq-Delvinë, votoni PS

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri, është takuar me banorët e Bashkisë së Delvinës. Duke u ndalur tek investimet e...

Gjendet pa ndjenja një person në Delvinë, dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

Gjendet një person pa ndjenja në një kanal në anë të rrugës në Vane të Delvinës. Paraprakisht mësohet se Erjon Lame është gjetur nga disa...

Me fishekzjarre, flamuj dhe autokolonë makinash, qindra simpatizantë të PD “pushtojnë Delvinën” (VIDEO)

Qindra simpatizantë të Partisë Demokratike kanë “pushtuar” qytetin e Delvinës ditën e sotme.Me makinat e rreshtuara njëra pas tjetrës, flamuj të PD dhe fishekzjarre,...

Plagosi 21-vjeçarin me armë gjahu, arrestohet autori

Policia ka arrestuar ditën e sotme autorin që qëlloi me armë gjahu një 21-vjeçar në Delvinë. Bëhet më dije se në...

Një punonjës i infektuar me Covid, mbyllet bashkia e Delvinës

Ditën e sotme janë raportuar 6 raste të reja me Covid në Delvinë. Bëhet me dije se një nga të infektuarit...

Gjashtë raste të reja me Covid-19 në Delvinë, mes tyre një punonjës i Policisë Bashkiake

Rastet e reja me koronavirus në vend sa vijnë e shtohen, teksa Shqipëria është hapur dhe jeta vijon normalisht si më parë. ...

Delvina hyn në hartën e Covid, konfirmohet rasti i parë me virus

Ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se është shënuar rasti i parë me Covid-19 në Delvinë. Mësohet se bëhet fjalë...

E RËNDË NË Delvinë/ Vetëhelmohet me helm dhelprash 24-vjeçarja shtatzënë dhe hidhet nga dritarja, vdes foshnja në bark

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Kopaçëz të Delvinës. Mësohet se një 24 vjeçare shtatzënë ka...

U gjet i vdekur në Delvinë, polica jep detaje: 30 vjeçari dyshohet se është vetëvrarë, ja çfarë iu gjet pranë trupit

Policia jep mbi 30 vjeçarin Enteo Isufaj që është gjetur i vdekur gjatë ditës së sotme në Delvinë. 30 vjeçari dyshohet...

Lajmet e fundit