Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

delvine

Policia e Delvinës në kërkim të një 15-vjeçarje, babai bën denoncimin: U largua nga shtëpia me…

Policia e Delvinës ka shpallur në kërkim një 15-vjeçare, e cila është larguar nga banesa. Bëhet me dije se babai i saj ka bërë kallëzimin...

U gjet e vdekur dhe me simbole në trup, Prokuroria heton komunikimet e 23 vjeçares nga Delvina: U nxit të vetëvritej, një person u...

Evgjeni Baxho, 23 vjeçarja nga Delvina që u gjet e vdekur afro 4 muaj më parë në shtëpinë e saj, në Delvinë, dyshohet se...

Agron Shehaj mposht Bashën në Selenicë, Kadilli dhe Harxhi marrin vetëm nga 1 votë. Në Delvinë fiton thellë kryedemokrati

Agron Shehaj ka marrë numrin më të madh të votave në Selenicë, në zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike.Ai është votuar nga...

E FRIKSHME, publikohen fotot e shenjave të çuditshme që kishte në trup 23-vjeçarja, një e kishte në kurriz që s’mund ta vizatonte vetë

Rrethohet edhe më shumë me mister vdekja e 23-vjeçares Evgjeni Baxho nga Delvina, trupi i së cilës u gjet i pajetë në shtëpi nga...

Vdekja misterioze e 23 vjeçares nga Delvina, daja: Nuk ishte besimtare e ndonjë feje, për shkrimet në trup…(E PLOTË)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, ku një 23-vjeçare, Evgjeni Baxho nga Delvina, studente në Tiranë humbi jetën. Si fillim u tha...

Anila Denaj e preferuara në Delvinë, lë pas me vota Ramën, në PD kryeson Julian Zoto

Anila Denaj është kandidatja më e preferuar për qytetarët e Delvinës në këto zgjedhje. Bëhet me dije se kandidatja ka marrë 1 mijë e 234...

Themeluesja e PD ndalon Bashën në mes të rrugës: Dua të më bësh vetëm një nder se kam hall, dua të bëj në Sarandë...

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar sot në Tiranë takime në zona të ndryshme me qytetarë të ndryshëm duke i motivuar ata që...

Organizohet Konferenca Shkencore për zhvillimin e vendburimit të Delvinës, Albpetrol do të sjellë investime të shumta në këtë rreth

Albpetrol sh.a që ka në pronësi vendburimin e Delvinës kompania DGC që e administron këtë vendburim kanë vendosur të vazhdojnë të sjellin zhvillim dhe...

Me mijëra euro të falsifikuara në shtëpi, prangosen dy persona në Delvinë e Himarë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi dispononin kartëmonedha të falsifikuara. Të arrestuar janë shtetasit A.O 49 vjeç banues në...

Damian Gjiknuri takim me banorët e Delvinës dhe Babicës: Mbajtëm premtimin për ujësjellësin dhe rrugën Kardhiq-Delvinë, votoni PS

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri, është takuar me banorët e Bashkisë së Delvinës. Duke u ndalur tek investimet e...

Lajmet e fundit