Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

delon troqe

E DHIMBSHME/ Gazetari tregon telefonatën me nënën e Elvis Troqes: Babai i kishte vdekur nga marazi, e dinte që s’do e gjente kurrë djalin...

Gazetari Artan Hoxha ka treguar një histori të trishtë të familjes Troqe, pasi djali i shtëpisë, Elvis Troqe, u zhduk në vitin 2018 pa...

Vrasja e Delon Troqes në Vlorë, Artan Hoxha: Kam udhëtuar dy herë me viktimën, këta që merren me skafe…

Gazetari Artan Hoxhaj ka folur për vrasjen e 38 vjeçarit Delon Troqe në Vlorë, i cili u ekzekutua me breshëri kallashnikovi në servisin e...

Sa ishte kthyer nga Spanja, del VIDEO e vrasjes së Delon Troqes në Vlorë: Ulën xhamin dhe zbrazën karikatorin e kallashnikovit

Video që do të shihni më poshtë janë pamjet e siguruara nga mediat, të vrasjes së 38-vjeçarit Delon Troqe. Ky i fundit ishte kthyer...

Ekzekutimi i Troqes dhe Birçajt në Vlorë, gazetarja bën deklaratën e fortë: Viktimat njiheshin me njëri-tjetrin, hetimet janë orientuar në Spanjë

Gazetarja e njohu Klodiana Lala ka folur për ngjarjet e fundit që kanë tronditur Vlorën, ekzekurimi i Delon Troqes dhe Bledar Briçajt. Gazetarja ka hedhur...

“Erdhi ambulanca erdhi; O ju q**sha motrat”, VIDEO e Vlorës: Familjarët e 38 vjeçarit të ekzekutuar shpërthejnë në britma dhe lot

Delon Troqe, 38 vjeç u ekzekutua mbrëmjen e djeshme me breshëri kallashnikovi në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Persona të armatosur hapën zjarr ndaj tij...

DETAJE/ U ekzekutua në prani të vëllait, Delon Troqe baba i një fëmije, kushëriri i zhdukur që në 2018 (Ja postimi i fundit në...

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja e 38-vjeçarit Delon Troqe, në Vlorë. Newsbomb mëson se 38-vjeçari ishte i martuar dhe baba i një fëmije,...

U vra me 15 plumba në Vlorë, familjarët e 35-vjeçarit rrahin mjekët e spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë, në zonën e Skelës, pranë Pallatit të Sportit. Është ekzekutuar përpara servisit të tij në...

Lajmet e fundit