Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

delfine

Ngordhin mijëra delfinë në Detin e Zi, shkak veprimet uftarake ruse

Shkencëtarët që studiojnë rajonin në Detin e Zi kanë paralajmëruar se mijëra delfinë kanë ngordhur, për shkak të luftës në Ukrainë. Drejtori në Parkun...

Pamje të mahnitshme, DELFINËT dhurojnë SPEKTAKËL në Himarë

Pamje mahnitëse vijnë nga ujërat e detit Jon, ku disa delfinë shoqërojnë një varkë me turistë në udhëtimin e tyre. Video...

4 delfinë ngecin në plazhin e Vlorës, pushuesit i kthejnë në det

Ngecin 4 delfinë në plazhin e Akërnisë. Mësohet se 4 delfinë kanë dalë në bregdet dhe kanë ngecur për disa minuta....

‘Çfarë dashurie janë’, Eni Koçi publikon FOTOT e ëmbla nga Tajlanda

Këngëtarja e  njohur Eni Koçi ka pranuar publikisht kohët e fundit lidhjen e saj me Genc Prelvukaj. Ata janë duke pushuar...

Lajmet e fundit