Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

delfin

Duke “kërcyer” mbi ujë, deflinët dhurojnë “spektakël” në gjirin e Karaburunit (FOTO)

Në ujërat e detit Jon janë shfaqur ditën e sotme delfinët të cilët kanë dhuruar "spaktakël" për qytetarët që shëtisnin në Karaburun. Pamjet mahnitëse...

Delfinët dalin në brigjet e Karaburunit, dhurojnë SPEKTAKËL mahnitës për pushuesit (VIDEO)

Një grup delfinësh kanë dalë në bregun e Karaburunit ditën e djeshme. Ata kanë dhuruar një shfaqje spektakolare për pushuesit që...

Në bregdetin shqiptar gjendet e ngordhur një specie e rrallë (VIDEO)

video-1501578569 by GazetaExpresscom

Jalën e vizitojnë edhe delfinët shikoni videon mahnitëse

Një tufë delfinësh që kërcejnë në ujë në plazhin e Jalës në Vlorë janë filmuar të shtunën e kaluar. Bledar Bregu...

Pushimeve të Getit dhe Marinës i bashkohet edhe …

Të rejat nga pushimet e Marinës dhe Getit nuk kanë të mbaruar. Vetëm pak orë më parë, prezantuesja e “Procesit sportive”, ka publikuar një...

Ky delfin nuk i ka qef fotot (Video)

Një turiste fatkeqe ka humbur tabletin e saj pasi i është rrëmbyer nga një delfin, që mesa duket nuk ka patur qef të dalë...

Delfini ngec buzë detit në Divjakë, një qytetar e shpëton (Foto)

Një delfin ka ngecur në cektinë në Plazhin e Divjakës, por fatmirësisht është shpëtuar nga një person që ndodhej aty pranë.Qytetari në fotografi, që...

Lajmet e fundit