Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

delegatet

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit ironizon Bashën: S’do ti bëjë të ndihen inferior 43.385 demokratët që votuan në referendum, prandaj nuk po lexon...

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Indrit Hoxha, ka ironizuar Bashën duke thënë se nuk po del të lexojë emrat e delegatëve që morën pjesë...

Salianji: 80% e delegatëve janë me Bashën, i kemi zëvëndësuar ata që shkuan te Berisha

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji nga Korça ka folur në lidhje me Kuvendin që do të mbahet ditën e nesërme, për të cilin...

Edi Paloka publikon mesazhin e demokratit: Këtej nga Durrësi po zëvendësojnë delegatët, në vendin tim futën berberin e lagjes

Deputeti Edi Paloka ka publikuar mesazhin që i ka ardhur nga një delegat i Partisë Demokratike, ku sipas tij, në Durrës po zëvendësohen delegatët,...

Miratohet lista: Në Kuvendin e Berishës janë 4934 delegatë, më shumë se numri minimal! Punimet hapen zyrtarisht

Belind Këlliçi, kryetar i Komisionit që drejton punimet në Kuvendin e Sali Berishës, ka thënë se pas verifikimeve nga sekretariati teknik, të pranishëm janë...

Shifra të larta nga Kuvendi i Berishës: Mbi 4,700 delegatë të pranishëm! Mercedesi i zi niset nga “Rruga e Salës” (FOTO)

Mbi 4,700 delegatë të Partisë Demokratike raportohet se kanë shkuar në këto momente në stadiumin kombëtar "Air Albania". Atje pritet të nisë nga momenti...

PAMJET: Nuk i ndal as shiu, qindra anëtarë të PD grumbullohen te stadiumi: Basha ik!

Qindra simpatizantë, anëtarë dhe delegatë të Partisë Demokratike kanë nisur të futen në ambientet e stadiumit kombëtar "Air Albania", prej mëngjesit të sotëm. Aty...

Një orë para Kuvendit të PD, Sali Berisha thirrje demokratëve: Ejani të gjithë te “Air Albania”

Ish-kryeministri Sali Berisha u bën thirrje të gjithë anëtarëve dhe delegatëve të PD që t'i bashkohen Kuvendit që do të mbahet pas një ore...

EMRAT/ Këta janë delegatët e PD që akuzojnë Gaz Bardhin për falsifikim të firmës: Jemi vetëm për 11 dhjetorin e Sali Berishës

Gazment Bardhi, sekretar i Përgjithshëm i PD, ka lexuar dje emrat e 5259 delegatëve të PD, të cilët sipas tij kanë firmosur për mbjatjen...

(VIDEO) 11 Dhjetori/ Zbardhen emrat e delegatëve të PD në Përmet dhe Këlcyrë, ja sa firmëtarë janë pro Berishës

Janë lexuar sot emrat e delegatëve në Përmet dhe Këlcyrë, që kanë firmosur formularin për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar me datë 11 Dhjetor. Ka qenë...

75 delegatë të PD-së në Tiranë i bashkohen Sali Berishës, dorëzojnë firmat në selinë blu

75 delegatë të degës nr.1 në Tiranë do të jenë në Kuvendin e 11 dhjetorit të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ata kanë shkuar...

Lajmet e fundit