Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

delegatet e ps

Video, si u manipulua votimi për delegatët e PS. Reagimi: Njerëzit po orientoheshin prej fluksit

Si manipulohet votimi për delegatët e PS-së by newsbomb-al

Blushi për Bashkim Finon: Të gjithë kështu thonë kur të sulmojnë, “E kam mik”

Deputeti Ben Blushi ka deklaruar sot në një intervistë për gazetarin Babaramo se ministrat e qeverisë “Rama” janë bërë qesharakë. Sipas Blushit,...

25 mijë anëtarë të PS-së votojnë për delegatët, Balla: Lezha dhe Dibra votojnë të shtunën

Procesi për zgjedhjen e delegatëve dhe Kongresi i Partisë Socialiste, duket se ka qenë kryefjala e mbledhjes së sotme të grupit parlamentar të PS-së....

Lajmet e fundit