Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

delegatet e PD

1,800 delegatë nga gjithë Shqipëria mblidhen sot në Tiranë për Kuvendin e PD

Partia Demokratike, grupimi që mbështet ish-kryeministrin Sali Berisha dhe është quajtur Komisioni i Rithemelimit, do të mbajë sot Kuvendin Kombëtar. 1,800 delegatë nga gjithë...

Delegatë dhe mbështetës të Lulzim Bashës grumbullohen para Pallatit të Kongreseve

Delegatë dhe anëtarë të Partisë Demokratike kanë nisur të grumbullohen në sheshin para Palaltit të Kongreseve, në Tiranë. Mbështetës të Lulzim Bashës dhe të...

Lulzim Basha i bindur: Delegatët kanë firmosur masivisht për 18 dhjetorin! Të bashkohemi kundër Edi Ramës, jo për interesat e Berishës

Kreu i PD Lulzim Basha shprehet se delegatët e PD kanë firmosur masivisht për të marrë pjesë në Kuvendin e thirrur prej tij më...

Një javë para Kuvendit, Berisha fton të gjithë delegatët të bashkohen në ditëlindjen e PD-së

Ish-kryeministri Sali Berisha u ka bërë thirrje të gjithë delegatëve që të bashkohen më 11 Dhjetor, në ditëlindjen e Partisë Demokratike. Ai ka falenderuar...

Lajmet e fundit