Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

delegate

Vendosja e kamerave të sigurisë në PD, reagon Berisha: Basha po humb arsyen! Është bërë me paranoja nga 44 mijë firmat e shkarkimit

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vendosjen e kamerave të sigurisë në ambientet e selisë blu, duke I thënë Lulzim Bashës...

Mbi 2 mijë deri më tani, ekran i madh në “Air Albania” numëron delegatët, stadiumi në një zë: Luli ik, Basha ik

Një ekran i madh në “Air Albania” jep numrin e delagatëve që kanë hyrë dhe që do bëhen pjesë e këtij Kuvendi Kombëtar të...

“Janë falsifikuar firmat”, reagon zëdhënësja e “Foltores”: Vetëm 2 nga 100 delegatët e verifikuar nuk kanë…

Zëdhënësja Foltores së Sali Berishës, Floriana Garo ka reaguar pas pretendimve të dy delegatëve se frima e tyre ishte falsifikuar dhe se nuk kishte...

Firmoste kush donte pa qenë delegat i PD, Garo sqaron: Ka ndodhur që janë dhënë formularë të tillë, por nuk janë konsideruar

Drejtoresha e Komunikimit të foltores së ish-kryeministrit Sali Berishës, Floriana Garo ka folur në lidhje me firmat që u denoncuan disa ditë më parë...

Ka në dorë 4200 e delegatëve demokratë, Paloka sqaron përse nuk firmosi për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edi Paloka në një dalje për mediet deklaroi se ai vetë nuk ka firmosur për mbajtjen e Kuvendit...

PD deklaroi se në Kuvendin Kombëtar morën pjesë më shumë se 5700 delegatë, por Pallati i Kongreseve ka vetëm 2100 vende, ku u ulën...

Partia Demokratike ka mbajtur ditën e sotme në Pallatin e Kongreseve Kuvendin Kombëtar, ku u diskutua mbi zgjedhjet e 25 prillit, me drejtuesit politikë...

Lajmet e fundit