Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

dekoron

Presidenti Ilir Meta dekoron gazetarin e njohur: I lumtur që…

Në vazhdën e vlerësimeve dhe dekoratave të shpërndara nga Presidenca, kreu i Shtetit, Ilir Meta ka dekoruar së fundmi gazetarin e njohur Dhimitër Gjoka. Presidenti...

Triumfuan në “Tokyo 2020”, Meta dekoron kampionet D’Istria Krasniqi, Nora Gjakova dhe trajnerin e tyre: Tre kryeshqiponjat e sportit shqiptar!

Presidenti Ilir Meta, ditën e sotme ka dekoruar si “Nderi i Kombit” xhudistet kosovare D’Istria Krasniqi dhe Nora Gjakova si dhe trajnerin e tyre,...

Presidenti Meta dekoron me titull “Mjeshtër i Madh”, humoristë, aktorë dhe shkrimtarë të qytetit të Fierit

Presidenti Ilir Meta në një ceremoni në Parkun Kombëtar “Apolonia” në Fier ka vlerësuar disa nga personalitetet më të shquara të këtij qyteti. Meta ka...

Ngriti akuza se mësuesit emërohen me parti, kryebashkiaku demokrat dekoron drejtoreshën e ‘Rilindjes’

Kryebashkiaku demokrat i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu ka dekoruar ditën e sotme Drejtoreshën Arsimore të Kamzës Ermioni Cekani. Mziu njihet...

Lajmet e fundit