Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

deklarate

Aktorja e njohur bën DEKLARATËN e pabesueshme: Në adoleshencë nuk dija as të lexoja, as të numëroja

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Bella Thorne, ka tërhequr vëmendjen e mediave me një deklaratë që ka habitur të gjithë fansat. ...

Shqipëria në situatë ‘lufte’, ministri Lleshaj deklaratë urgjente

Pas situatave të tensionuara nëpër KZAZ-të e vendit, pritet që ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj të dalë në një deklaratë urgjente për mediat. ...

Arrestimi i ish deputetit dhe kryetarit të PD, Basha deklaratë urgjente

Pas arrestimit të ish deputeti i PD, Aurel Bylykbashi dhe kryetari i Degës së PD-së Librazhd, Bujar Vreto, kryedemokrati Lulzim Basha ka lajmëruar një...

‘Deklarata e Neritan Cekës, lajthitje e pashoq, i duhet një konsultë tek psikologu’

Siç duket autoriteti që duhet të monitorojë TV dhe moderatorët për etikën dhe gjuhën e moderuar që duhet të kenë përballë audiences nuk...

Armina Mevlani habit me DEKLARATËN: Të pasmet e mia të duken si…

Blogerja Armina Mevlani shpeshherë bëhet kryefjalë në mediat rozë për jetën e saj private dhe për marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen...

Ministri Klosi ‘shokon’ me DEKLARATËN: Nuk dua që djali im të bëhet politikan, ja ARSYEJA

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e sotme në emisionin 'Rudina' në Tv Klan. Teksa...

Është 29 vjeç, moderatorja shqiptare ‘shokon’ me DEKLARATËN: Akoma e bëj çiçin në krevat

Femra e parë shqiptare komentatore sportive Qëndresa Krelani, ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Xing me Ermalin' së bashku me motrën e...

‘Qeveria ka nevojë për opozitë demokratike’ zbardhet POROSIA e PD pas deklaratës së Borchard

Zbardhet porosia e Partisë demokratike, pas deklaratës së ambasadorit të OSBE, Bernd Borchard i cili tha se qeveria ka nevojë për opozitë demokratike. ...

Lajmet e fundit