Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

deklarate

Thotë se është kosovare dhe jo shqiptare, Rita Ora “kryqëzohet” nga fansat dhe detyrohet të japë një shpjegim

Asnjëherë Rit Ora nuk e ka fshehur origjinën e saj dhe gjithmonë e ka treguar në të gjithtë botën me krenari. Mirëpo, ndryshe nga Dua...

Dikur vajzat “shkulnin flokët” për të, bëhet i “gjallë” reperi shqiptar dhe shokon me deklaratën e tij: Kam dashnore sa të duash, sa majtas...

G Bani është një emër i cili dikur ka bërë që vajzat “të shkulnin flokët” kur dëgjonin këngët e tij. Që prej atyre viteve artisti...

“Jam e virgjër”, befason modelja shqiptare: Kam vendosur që të bëhem murgeshë!

Modelja Xheni Brahaj e njohur nga publiku si “Sofia” te emisioni “Zonë e Lirë”, së fundmi me përgjigjen e saj ka lënë "gojë...

Themeluesit e Partisë Demokratike DEKLARATË të papritur: Të dorëhiqet MENJËHERË Lulzim Basha, Gazment Bardhi dhe gjithë nënkryetarët!

Themelues, anëtarë të PD, anëtarë të Kryesisë, të Këshillit Kombëtar, anëtarë të Forumit Rinor, studentë të dhjetorit 1990, kërkojnë dorëheqjen e menjëhershme të Lulzim...

‘E thënë troç, janë fake news’, reagon Fuga: Deklarata e Akademive të Shkencave dhe e agjencisë të Ministrisë të Kulturës nuk plotëson kushtet e...

Akademiku Artan Fuga ka reaguar pas deklaratës së përbashkët të Akademisë të Shkencave të Kosovës, Akademisë të Shkencave të Shqipërisë dhe të Qendrës Kombëtare...

’35 mijë biznese dhe 70 mijë të papunë u përjashtuan nga skema’, Tabaku: 17 ditë pas shpërthimit të pandemisë, s’ka VKM të publikuar

Partia Demokratike, në një deklaratë zyrtare me anë të ish-deputetes Jorida Tabaku, ka akuzuar qeverinë se nuk ka nxjerrë asnjë VKM për pagesat që...

Ambasada amerikane kërkon dakordësimin e Ramës, Metës dhe Bashës: Koha për veprime të shpejta dhe të përgjegjshme nga të gjithë udhëheqësit

Ambasada amerikane u ka bërë thirrje udhëheqësve politikë, të dakordësohen për masat e marra kundër koronavirusit. Duke iu drejtuar kryeministrit Rama,...

Basha publikon DEKLARATËN e një viti më parë, AKUZA të forta Ramës për Teatrin: I lumtur për nënshkrimin e kontratës me artistët

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sërish këtë mëngjes për prishjen e Teatrit Kombëtar. Në një postim në Facebook, Basha...

Arian Çani bën DEKLARATËN e fortë: Kur të ketë të vrarë në Shqipëri, ky vend do ketë shpëtuar

Gazetari i njohur Arjan Çani ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin 'Open'. Çani tha se kur...

Lajmet e fundit