Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

deklarate

EKSKLUZIVE/ Edhe BRITANIKËT me “NON-GRATA”! Ambasada deklaratë sot për 27 politikanë qe e kanë të ndaluar Londrën, kush janë shqiptarët në listën e zezë?

Korrupsioni në nivelet e larta shtetërore u vu një vit më parë në qendër të politikës amerikane për t'u ndaluar të gjithë ligjvënësve hyrjen...

Abazoviç kërkon falje për deklaratën për gjenocidin në Srebrenicë

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, ka kërkuar falje për deklaratën e bërë nga vetë ai për gjenocidin në Srebrenicë. Përmes një postimi në...

Ministri rus bën DEKLARATËN e fortë: Mercenarë nga Shqipëria janë dërguar në Ukrainë!

Ministri i Jashtëm i rus, Sergey Lavrov, ka lëshuar një deklaratë të fortë në një kohë kur sytë e gjithë botës janë nga situata...

Lulzim Basha krah kreut të PDK-së: Nuk do kursej asgjë që Shqipëria t’i japë gjithçka Kosovës, Krasniqi shembull për rininë shqiptare

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  pas përfundmit të takimit me kreun e PDK-së Memli Krasniqi, në një prononcim për mediat ka theksuar mbështetjen...

“Furnizonin” me drogë të dënuarit, prokurori bën PARALAJMËRIMIN e fortë: Zyrtarë të tjerë po hetohen! Do të kemi arrestime të tjera

Ditën e sotme Policia e Shtetit ka zbuluar skemën kriminale të ngritur në disa burgje të vendit, ku u lëshuan 28 urdhër-arreste. Në një deklaratë...

Dorina Mema bën deklaratën e fortë: Meshkujt po na marrin dhe fustanet. Ky vend vuan për 2 gr burrni!

Pas deklaratës së Papa Françeskut në lidhje me familjen dhe mungesën e fëmijëve nga çiftet e reja të cilët preferojnë të mbajnë kafshë shtëpiake,...

PD del me qëndrim zyrtar për përjashtimet: Ishin përgatitur për gjakderdhje mes demokratëve! Kushti për të pezulluarit (E PLOTË)

Partia Demokratike ka dalë me qëndrim zyrtar për përjashtimin e Sali Berishës dhe 8 anëtarëve të tjerë të kësaj force politike, shkruan newsbomb.al. Gjithashtu,...

“Më kanë ngacmuar seksualisht”, Milaim Zeka bën deklaratën e fortë: Bëjmë s*ks sa herë të duash…

Analisti Milaim Zeka së fundmi ka diskutuar rreth ngacmimeve seksuale në institucionet dhe rrezikun që përjetojnë gratë duke treguar një histori nga jeta e...

Historia e dashurisë që theu tabutë, 4 vite nga ndarja e saj Bjordi flet për mungesën e Adelës: E kujtoj shpesh, ka qenë…

Të gjithë e mbajnë mend historinë më të bukur të dashurisë të lindur brenda mureve të “Big Brother”. Bjordi Mezini dhe Adelajda Xhamani jetuan dashurinë...

Silva Bino i përgjigjet akuzave të PD-së, publikon shifrat e sakta sa persona janë vaksinuar

Shefja e Epidemiologjisë dhe Sëmundjeve Inektive në ISHP prof. Silva Bino, ka deklaruar se sipas OBSH Shqipëria renditet në mesin e vendeve për mbulesën...

Lajmet e fundit