Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
2.6kmh
75 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
25 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

deklarata

Deklarata bombë Lu për klanet kriminale, reagon deputeti i PD dhe i hap Ramës plagën e vjetër: Prandaj shkarkove Saimir Tahirin

Por Partia Demokratike nuk do te rreshte betejen e saj per voten e lire, kunder krimit dhe krimineleve me pushtet. Ne nuk jemi vetem....

Festa e Pezës/ Reagon ashpër Alibeaj: Me fotot e Enverit kryeministri ringjalli sot komunizmin

Nënkryetari i Grupit Parlamentar i PD-së Enkelejd Alibeaj ka reaguar ashpër në lidhje me festën e sotme që po zhvillohet në Pezë. ...

Për herë të parë Marina Vjollca pozon krah familjes së Getit (FOTO)

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi dhe pak javë do të martohen. Çifti ditët e fundit kaluar pushime të mrekullueshme në vendet ekzotike. ...

Topalli shpërthen si asnjëherë ndaj kryetarit të opozitës: Kjo nuk është Partia Demokratike! Kjo është lista e familjes Basha!

Topalli shpërthen si asnjëherë ndaj kryetarit të opozitës,  'Kjo nuk është Partia Demokratike! Kjo është lista e familjes Basha!' “Ndoshta Basha...

“Platforma shqiptare në Maqedoni, rrezik për krijimin e Shqipërisë së Madhe”

Ivan Stoilkoviç, Kryetari i Partisë Demokratike të serbëve, ka deklaruar se realizimi i platformës shqiptare në Maqedoni, do të ishte rrezik për krijimin e...

Pas deklaratës së Nishanit reagon Rama: Ju meritoni gjithë keqardhjen time

Pas deklaratës së presidentit Bujar Nishani i cili kërkoi dialog urgjent mes mazhorancës dhe opozitës dhe se askush nuk mund të fyejë institucionin e...

Bilanci i Ramës sipas Berishës

Kryeministri Edi Rama renditi sot gjatë një konference për media, një përmbledhje të bilancit për vitin 2015, sukeseset e maxhorancës nga aksionet si dhe...

Lajmet e fundit