Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

deklarata

SPAK përgënjeshtroi deklaratën e tij, Artan Hoxha i përgjigjet menjëherë: Po nxora dëshminë e Nuredin Dumanit, çfarë do thoni?!

Gazetari Artan Hoxha i është përgjigjur menjëherë deklaratës së Prokurorisë Speciale, e cila sot përgënjeshtroi lajmin që ai dha dje, për një dëshmi të...

A i konsideroni ndërhyrje deklaratat për SPAK? Arben Kraja i përgjigjet Alibejat: Ne jemi zbatues të ligjit, s’ndikohemi nga…

Kreu i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj i ka drejtuar disa pyetje kreut të SPAK, Arben Kraja. Një ndër pyetjet e Alibeajt ishte nëse deklaratat e...

Taulant Balla thirrje SPAK: Pyesni Sali Berishën, tha se GAZPROM i kishte ofruar ryshfet kur ishte kryeministër

Politikani socialist Taulant Balla, i ka bërë thirrje Prokurorisë Speciale që të marrë në pyetje ish-kryeministrin Sali Berisha për një deklaratë që ky i...

Deklarata e profesorit turk shkakton reagime të forta: Burrat tanë janë duke pritur ukrainaset, por ato po shkojnë në Europë

Një deklaratë e profesorit të Universitetit të Kulturës në Stamboll, Hasan Konit, në lidhje me luftën në Ukrainë, ka shkaktuar reagime të forta në...

“E bëmë kryetar bashkie dhe më pas Ministër”, LSI sulmon Bashën: Nëse do t’i qëndronte fjalës, sot do ishte kryeministër! Interesi i tij është...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka sulmuar ashpër kryedemokratin Lulzim Basha, duke e cilësuar një opozitar jo të vërtetë. Në një reagim të fundit, LSI thotë...

Ish-konkurrentja e “Përputhen” bën deklaratën e fortë: Më kërcënuan me vdekje, nëse do vazhdoja do plasnin skandale më të mëdha

Xhevana Ndoja është një ndër ish-konkurrentet e “Përputhen”e cila la përgjysëm udhëtimin e saj në këtë format, duke hequr kështu dorë nga gjetja e...

Lulzim Basha i përgjigjet deklaratave të Ramës: “Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija”

Kreu i PD Lulzim Basha i përgjigjet deklaratave të kryeministrit Rama, për komentet e këtij të fundit sot për situatën në selinë blu. Kur...

Deklarata e FORTË e Bashës: Të pandehur që janë në arrati, në qofshin gjallë dhe s’kanë marrë plumbin kokës

Kyetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga foltorja e Kuvendit ka folur për disa persona të pandehur, të cilët ndodhen në arrati dhe hedh...

“E kam ëndërr bashkimin me Kosovën”, Rusia reagon ndaj deklaratës së Ramës: E papranueshme, është e çuditshme që ky është qëllimi kryesor i...

Moska e konsideron të papranueshme  deklaratën e bërë nga kryeministri Edi Rama, për bashkimin e Shqipërisë me Kosovën. Kjo deklaratë ka ardhur ditën e dielë...

Rama, Zaev dhe Vuçiç kërkesë BE dhe SHBA: Na mbështesni ne dhe vendet e tjera të rajonit, kemi potenciale të mëdha (Deklarata-Takimi i ardhshëm)

Kryeministri shqiptar Edi Rama, ai i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç, kanë zhvilluar sot një takim virtual për...

Lajmet e fundit