Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

deizi Arapi

“Femër bu*tër”, gangsterja e Bilishtit sulmon Olta Gixharin: Llumi i shoqërisë! (FOTO)

Deizi Arapi e njohur ndryshe si “gangsterja e Bilishtit” ka reaguar për situatën e konflikteve mes banorëve në shtëpinë e Big Brother Vip. Ajo thotë...

“Shefi i krimeve në Devoll më dhunoi”, Marsel Buçi denoncon:  E pranishme në komisariat ishte dhe Deizi që qeshte me situatën

Qytetari Marsel Buçi ka folur në lidhje me konfliktin me “gangsteren” e Bilishtit Deizi Arapi si dhe për dhunën e ushtruar nga shefi i...

“Gangsterja” e Bilishtit dhe Marsel Buçi përfundojnë në polici, pezullohet nga puna shefi i krimeve

Janë shoqëruar në polici Deizi Arapi e njohur si “gangsterja” e Bilishtit dhe Marsel Buçi. Arapit iu dogj makina para banesës para disa javësh dhe...

Nuk ka qenë “gangësterja” Deizi , policia zbardh ngjarjen, ja kush i vendosi flakën makinës së Marsel Buçit në Bilisht

Një ditë më parë një automjet në qytetin e Bilishtit në pronësi të shtetasit Marsel Buçi u dogj gjatë natës. Në lidhje me këtë...

Djegia e makinës në Bilisht, shoqërohen në polici 15 persona, mes tyre “gangsterja” Deizi Arapi

Një makinë është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Bilisht. Makina ishte në pronësi të Marsel Buçit. Bëhet me dije se...

“Jam i habitur”, reagon deputeti i PD pas akuzave të Deizi Arapit: E ka nxitur dikush të bëj këtë deklarat, do bëj kallzim për...

Ish-kryebashkiaku i PD, Bledjon Nallbati ka reaguar pas akuzave të bëra nga Deizi Arapi, të cilës iu dogj makina në Bilisht. 27-vjeçarja akuzoi Nallbatin duke...

Lajmet e fundit