Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

deivis jaho

Interpoli prangos 4 shqiptarët e shumëkërkuar në Europë, ekstradohen në Rinas dhe çohen në qelitë e burgut (EMRAT)

Katër shtetas shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar, janë arrestuar nga Interpoli në tre shtete europiane, Itali, Gjermani dhe Francë. Ata janë dënuar me...

Lajmet e fundit