Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

dega 3

Votim UNANIM dhe firmat e anëtarëve, Kryesia e Degës 3 të PD-së deklaron mbështetjen për Sali Berishën: Marrim pjesë në Kuvendin e 11 Dhjetorit

Kryesia e Degës 3 në Tiranë e Partisë Demokratike ka shprehur ditën e sotme pas një mbledhje mbështetjen për ish-kryeministrin Sali Berisha. Ka qenë kryetari i...

Lajmet e fundit