Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Defrim Paci

Trajtonin si skllevër punëtorët rumunë, dënohet shqiptari dhe shoku i tij në Angli (EMRAT-FOTO)

Një shqiptar dhe një burrë tjetër janë shpallur fajtorë pasi akuzohen se shfrytëzonin punëtorë rumunë. Defrim Paci, 42 vjeç, nga Nottinghamshire dhe Sitar Ali, 33,...

Lajmet e fundit