Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

defender 2021

“Defender 21” bën bashkë Ramën, Metën dhe Kim në Sheshin “Nënë Tereza”

"Defender Europe 21” ditën e sotme ka zbarkuar në Tiranë, ku do të ketë surpriza në tokë dhe në ajër në sheshin “Nënë Tereza”. Ky...

Pjesë e “Defender 21”, ambasadorja Kim vlerëson ushtarin nga Mirdita, Sandër Gjoka (FOTO)

Sandër Gjoka, i cili merr pjesë në stërvitjen “Defender Europe 21”, është vlerësuar nga ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim për suksesin e...

‘Defender 2021′, Yuri Kim jep NJOFTIMIN: Ditën e hënë do të vijnë më shumë se 800 trupa amerikane në Shqipëri

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka bërë të ditur se në kuadër të stërvitjes ushtarake “Defender 21” në Shqipëri ditën e hënë do të vijnë...

Lajmet e fundit