Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

dedikim

Përvjetori i 18 i martesës, Orjola Pampuri me dedikim romantik për bashkëshortin: Bashkë deri sa fundi i jetës të na ndajë

Deputete Orjola Pampuri i ka bërë një dedikim të ndjerë bashkëshortit të saj, mjekut Henrik Zotaj në 18 vjetorin e martesë. Me anë të një...

Me foto nga dasma, deputetja e PD dedikim bashkëshortit për Shën Valentin: Ne ndjehemi të bekuar që jemi në krah të njëri-tjetrit

Deputetja e PD, Orjola Pampuri i ka uruar bashkëshortit Shën Valentinin në një mënyrë të veçantë. Ajo ka postuar disa foto nga dasma me bashkëshortin e...

“Pushtoi” skenën e Festivalit, Ronela Hajati bën dedikimin prekës për të atin: Ndjej zërin tënd që më thua “Rronka do ja dalësh!”

Mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt nata e parë “Festivalit të Këngës”, ku mes artistëve që performuan ishte edhe Ronela Hajati. Me...

Stresi “zhvishet” nga karakteri i fortë, hap zemrën dhe bën dedikimin prekës për gjyshërit: Kam nevojë për ta!

Stresi është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, herë për projektet e tij muzikor dhe herë për sherret dhe disset me...

Sëmundja i preu jetën në mes, Shpëtim Saraçi bën dedikimin e ndjerë për Kujtim Alijan: Do të na marrë malli shumë shok!

Kompozitori i njohur, Shpëtim Saraçi i ka dhënë lamtumirën e fundit mikut të tij, dirigjentit Kujtim Alija, i cili u nda nga jeta ditën...

E humbi pak ditë më parë, Rudina Dembacaj bën dedikim prekës për të atin: Sikur ta dije sa i pranishëm je sapo një… (FOTO)

Para disa ditësh aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka humbur babain e saj, Rexhep Dembacaj. Aktorja teksa ka publikuar një foto...

Nusja që do donin të gjithë, moderatorja shqiptare i bën dedikim publik vjehrrës, s’e priste askush

Moderatorja e njohur Jona Spahiu padyshim që është nusja që do të dëshironte çdo vjehrrë. Përmes një postimi në rrjete sociale ajo...

‘Më ka marrë malli të…’, Vanessa Bryant bën dedikimin prekës për bashkëshortin e saj

Pas humbjes së vajzës dhe bashkëshortit, Vanessa Bryant ka ndarë dhimbjen e madhe me fansat e saj. Përveç dedikimit për vajzën...

Pas ndarjes, Stresi i dedikon këngë Kejsit

Ndarja e reperit të njohur Stresit dhe partneres së tij Kejsit vijon të jetë ende në qendër të vëmendjes. I ftuar...

‘Na rri roje deri në 4 të mëngjesit’, Sokol Balla tregon sakrificat e nënës (DEDIKIMI)

Gazetari Sokol Balla ka bërë një dedikim të veçantë si rrallëherë më parë për nënën e tij e cila feston ditëlindjen e 68-të. ...

Lajmet e fundit