Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

debore

Fundjava në Dajtin e zbardhur nga bora shkakton rradhë makinash deri në 10 kilometra

Qindra qytetarë kanë vendosur të kalojnë disa çaste larg zhurmës së kryeqytetit duke zgjedhur si destinacion malin e Dajtit që është zgjuar i mbuluar...

Orteku që tmerroi shoferët në Zvicër, pamje të frikshme (Video)

Makinat janë në lëvizje, ndërkohë që një ortek drejtohet afër tyre me një rrezikshmëri të madhe për automjetet që tentojnë të kalojnë rrugën, këto...

Bjondia seksi do ju tregojë si vendosen zinxhirët në makinë (Video)

Një pjesë e madhe e drejtueseve të automjeteve nuk kanë vendosur asnjëherë zinxhirë, dhe ndoshta nuk disponojnë të tillë pasi në vendet ku jetojnë...

Bie ortek në Theth, bllokohen 4 persona

Katër persona kanë mbetur të izoluar në zonën e Thetit pasi një ortek i rënë disa minuta më parë ka bllokuar rrugën në të...

Dëbora bie si ortek nga çatia e xhamisë, zë poshtë dy persona (Video)

Sasi të mëdha dëbore janë shkëputur nga çatia e një xhamie duke goditur disa këmbësorë që qëndronin poshtë saj. Ngjarja...

Ngrica dhe dëborë, Policia: Kujdes në këto akse rrugore, lëvizni me zinxhirë

Sipas informacioneve të shërbimit meteorologjik, gjatë gjithë javës vendi ynë do të shoqërohet nga shi dhe temperatura të ulëta, ndërkohë që në zonat veriore...

Lajmet e fundit