Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

debore

Hundët, duart dhe truri. Çfarë bën i ftohti në trupin tonë

Vala e të ftohti që ka prekur kontinentin dhe pasojat e temperaturave të ulëta në organizmin e njeriut 1.Kur i ftohti...

Shpëtohen me helikopter 3 të izoluarit brenda minierës në Pukë

Tre personat e izoluar në një galeri kromi janë transportuar me helikopter pak minuta më parë. Helikopteri i Forcave të Armatosura ka...

Shefi i Emergjencave shkon të inspektojë situatën në veri por i ngec makina në borë (Video)

Shefi i Emergjenca Civile, Shemsi Prençi, është nisur me ekipin e tij drejt veritu të vendit për të inspektuar situatën, por i ka ndodhur...

Dëbora zbardh edhe qytetin e Kavajës

Rreshjet e dëborës kanë nisur pak çaste më parë edhe në qytetin e Kavajës. I gjithë vendi është përfshirë nga temperatura...

Nisin rreshjet e para të dëborës në Durrës (Video)

Sapo kanë nisur rreshjet e para të borës në qytetin bregdetar të Durrësit. I ftohti që ka përfshirë të gjithë vendin...

Horror në teleferik, djaloshi ngec i varur (Video)

Një incident gati sa nuk është kthyer në tragjedi në një teleferik në Uthah në SHBA-ve. Djali i vogël është bllokuar...

Lajmet e fundit