Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

debat

“Të ishte Enver Hoxha, do kishe bërë karrierë”, Dash Shehi debaton me analistin, Zyla: Je politikan i vjetër, shumë i dëshpëruar

Deputeti Dashamir Shehi është përfshirë mbrëmjen e sotme në një debat me analistin Juljan Zyla, teksa diskutonin për çmimin e energjisë elektrike. Zyla, sipas...

Erisa Xhixho përplaset me Rakip Sulin për shkollën në Kamëz, kryebashkiaku i përgjigjet nga brenda xhamit (VIDEO)

Përfaqësues të Partisë së Lirisë dhe prindër të fëmijëve të shkollës "Ibrahim Basha" në Kamëz, kanë dorëzuar sot një peticion në Bashki. Deputetja Eriosa...

“Të dalin të punojnë”, Braçe debat me ministren Ibrahimaj në Komisionin e Ekonomisë: Të nxjerrim 70 vjeçarët në punë?! Faturoni energjinë e luksit

Deputeti socialist Erion Braçe ka debatuar sot me ministren e Financave, Delina Ibrahimaj, në Komisionin e Ekonomisë, teksa po diskutohej për paketat e ndihmës...

“Shpërthen” Andi Bushati dhe përplaset me Petro Koçin: Edi Rama një avdall hajdut, ju ka bërë të gjithëve lolo

Analisti, Andi Bushati dhe deputeti i Partisë Socialiste, Petro Koçi kanë debatuar në lidhje me ligjin e lustracionit, për dekomunistizimin në politikë. Të ftuar në...

Edi Rama “debat” me gazetaren serbe: Shqiptarët nuk janë si ju, shikojnë nga Perëndimi! Ju keni Lindjen dhe Putinin si hero

Kryeministri Edi Rama ka dhënë dje një intervistë për Euroneës Serbia, ku ka folur për "Ballkanin e Hapur", rrugën evropiane të Shqipërisë, rajonin e...

Pushime me vjehrrën apo me miqtë? Debat me tone të ashpra mes Dalina Buzit dhe Fatmës: Po prit ta mbaroj, mos mu hidh pa...

Një debat me tone të ashpra është zhvilluar mes gazetareve Dalina Buzi dhe Fatma Haxhialiu, ku në temë bisede ishte nëse duhet të kalohen...

Sali Berisha debat me Alibeajn: Je i zgjedhuri i Taulant Ballës, të mbajnë peng! (Përfshihen dhe deputetët e tjerë)

Mbledhja e Grupit Parlamentar të PD është zhvilluar me debate, kryesisht mes Berishës dhe mbështetësve të tij me kryetarin Enkelejd Alibeaj. Ka qenë Vokshi...

A do të kandidojë për president? Reagon për herë të parë Lulzim Basha

Ditën e sotme Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me demokratët e qytetit  të Shkodrës. Gjatë një prononcimi për mediat, pas përfundimit të takimit, ...

“Në duart e mia s’gjen gjak ashtu siç gjen tek të tuat”, debat i ashpër mes Spiropalit dhe Berishës në Kuvend: Jeni njerëz që...

Një debat i ashpër është zhvilluar mes ministres Elisa Spiropali dhe ish-kryeministrit Sali Berisha ditën e sotme në Kuvend. Debati nisi pasi Berisha tha se...

DEBAT i fortë në emision, Ermonela Felaj nuk lë të flasë gazetaren, Mejdini: Pusho moj zonjë, e kuptoj që ke hall shumë të madh

Një debat i fortë është zhvilluar mbrëmjen e sotme në emisionin "Opinion" mes deputetes Ermonela Felaj dhe gazetares Fatjona Mejdini. Teksa Mejdini po fliste për...

Lajmet e fundit