Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

davos lavonine

Pse presidenti i Serbisë Vuçiç nuk është ulur me liderët e tjerë në takimin e Ballkanit Perëndimor në Davos???

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç nuk është ulur në karriget ovale në takimin e sotëm në Davos kushtuar zhvillimeve në Ballkanin Perëndimor. Nga fotot dhe...

Lajmet e fundit