Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

davioode pecorelli

Merret në pyetje në Itali biznesmeni që u zhduk në Pukë, në Livorno e gjetën të gjallë, të pranishëm dhe prokurorë nga Shqipëria

Davide Pecorelli, biznesmeni italian që u zhduk në janar 2021 në Pukë dhe u gjet i gjallë disa ditë më parë në Livorno të...

Lajmet e fundit