Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

david madani

U përfshi në përplasjen e policit David Madani me Fufët, arrestohet “i forti” nga Mamurrasi

Ditën e sotme është arrestuar në Tiranë, Florian Gega i cili është një nga personat e përfshirë në konfliktin e Mamurrasit. Kujtojmë se në ngjarjen...

SHÇBA zbardh përplasjen në Mamurras: Të afërmit e ish-deputetit u bënë pritë policëve, David Madani nxori armën e shërbimit dhe i paralajmëroi; plagosi Nikoll...

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Akesat në Policinë e SHtetit, zbardh ngjarjen e ndodhur pasditen e djeshme në qendër të Mamurrasit, ku u...

Arrestohet oficeri i policisë David Madani, plagosi dy kolegët dje në Mamurras dhe të afërmin e ish-deputetit

Oficeri i patrullës David Madani është arrestuar nga SHÇBA-ja. Madani dje, në tentativë për të ndaluar disa persona që nuk iu bindën urdhrit të...

Lajmet e fundit