Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

databaz

Zbulohet LISTA: Edhe PD me DATABAZË, PATRONAZHISTËT me të dhëna sensitive, numra telefoni dhe ID të qytetarëve

Publikimi në media i një databaze me të dhëna personale të qindra-mijëra qytetarëve që u tha se përdorej nga Partia Socialiste për fushatën zgjedhore...

Lajmet e fundit