Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

database

Rrjedhja e të dhënave nga hakerat, Çuçi: Lista e publikuar nuk është pjesë e databasë-s tonë, po hetojmë me FBI dhe Microsoft

Ministri i Brenshëm Bledi Çuçi ka ritheksuar se të dhënat për afro 105 mijë shtetas shqiptarë, sipas deklarimeve publike, nuk kanë lidhje me sistemin...

Inxhinieri elektronik NGRE ALARMIN për publikimin e të dhënave: Mund t’i bëjnë gjëmën shtetit, nesër është shumë vonë

Inxhinier elektronik Besmir Semanaj ka ngritur alarmin në lidhje me publikimin e publikimit të database me pagat e qytetarëve shqiptarë. Në një lidhje “Skype” për...

Skandali me pagat, Alibeaj: Nuk është episodi i parë, në fillim ishin patronazhistët

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka folur në një intervistë për skandalin e publikimit të pagave të 630 mijë qytetarëve shqiptarë. Ai tha se...

“SKANDAL”, Shehaj thirrje SPAK: Veproni sa më shpejt! Kryeministri duhet të kërkojë falje për publikimin e të dhënave personale të shqiptarëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka reaguar në lidhje me publikimin e një dokumenti në formatin Excel, ku janë publikuar rrogat e disa...

Lajmet e fundit