Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

dasme

Kryebashkiakja e Prrenjasit “e djeg” në dasmë: Të martuam dhe ty, “e shkundëm” fare…(VIDEO)

Kryebashkiakja e Prrenjasit, Miranda Rira, e ftuar në dasmën e sekretares së saj, duket se ka kaluar mjaft mirë nën ritmet e muzikës latine...

E rëndë në Shijak, helmohen dasmorët, 50 persona përfundojnë në spital

Një dasmë është kthyer në një natë të tmerrshme për të gjithë personat që ishin të ftuar në një lokal në Shijak të Durrësit....

Kush është politikani që e “shkundi” në dasmën e Orindës dhe Turit (VIDEO)

WhatsApp Video 2017-07-28 at 9.15.37 AM by panoramaon

Zbulohet një tjetër dasmë VIP, këngëtarja shqiptare martohet në shtator

Këtë verë duket se dasmat VIP do të jenë të shumta. Dhe pse është munduar vazhdimisht ta anashkalojë temën e “dashurisë”,...

Video për të mos u humbur, dhëndri nga Xhamajka ia merr këngës dhe valles shqiptare siç e do zakoni

“Lufta e Nuseve” është kthyer në një nga sfidat më interesante të çifteve që dashurinë e tyre e kurorëzojnë me dasmë. ...

Artistja e famshme shqiptare në dasmë: Jam e vetmja që këtu kam dhe burrin dhe Dashnorin

Është një nga arstistet më të mira që ka vendi ynë, e një humor kaq provokues që ngre në këmbë gjithë kureshtjen njerëzore vetëm...

Lajmet e fundit