Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

dasme

Organizoi dasmë kundër masave anti-Covid, pronari në Tiranë kundërshton policinë, gjobitet me 10 milion lekë dhe procedohet penalisht

Një lokal në Tiranë është ndëshkuar me gjobë pasi ka organizuar dasmë kundër rregullave të Covid. Në vijim të kontrolleve të...

Nuk përfilli masat e Covid në dasmë, merr gjobë të majme pronarja e restorantit në Shkodër

Pronarja e një restoranti në Shkodër ka marrë gjobë të majme pasi ka organizuar dasmë, në kundërshti me rregullat e Covid. ...

U gjobit 3 herë por nuk ‘zuri’ mend, procedohet penalisht administratori i lokalit në Fushë-Krujë, kapet ‘mat’ në dasmë

Administratori i një lokali në Fushë- Krujë, është proceduar penalisht, pasi edhe pse u gjobit 3 herë dhe iu mbyll lokali për gjashtë muaj,...

Dasmë në kohë Covid-i, ‘kërcet’ gjoba për pronarin në Dibër

Një lokal në Dibër është ndëshkuar me gjobë pasi ka organizuar dasmë kundër rregullave të Covid. Gjoba i është vendosur subjektit...

Organizoi dasmë në kohë pandemie, 10 milionë lekë gjobë pronarit të restorantit në Berat

Policia ka njoftuar se ka gjobitur me 10 milionë lekë të vjetra pronarin e një restoranti në Berat, pasi kishte organizuar ceremoni martesore në...

Organizuan dasma kundër rregullave të Covid, gjobiten administratorët e 2 lokaleve në Durrës (SHUMA)

2 administratorët e 2 lokaleve në Durrës janë gjobitur me 1 milion lekë gjobë pasi kanë organizuar dasma në kundërshtim me aktin normativ, duke...

Munguan për shkak të izolimit, familja e ndjek dasmën e djalit në…Whatsapp

Një familje indiane ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për të qenë të pranishëm në dasmën e djalit të tyre, pasi e kanë ndjekur...

EMOCIONUESE! I shpëtoi jetën në luftë, gjermani rikthehet në dasmën e djalit nga Kosova pas 20 vitesh

Aktivisti humanitar nga Gjermania Manfred Kühle është rikthyer në Drenicë të Kosovës, aty 20 vite më parë i kishte shpëtuar jetën Drenit Bajraktarit. ...

Ramush Haradinaj nuk heq dorë nga kënga, këtë herë performon në një dasmë (VIDEO)

Ndonëse ka një axhendë të ngjeshur për shkak të fushatës, elektorale, duket se kryeministri i Kosovës i dorëhequr Ramush Haradinaj di të gjejë gjithnjë...

Zayn Malik nuk shkon në dasmën e motrës 17-vjeçare

Këngëtari i njohur Zayn Malik nuk ka marrë pjesë në dasmën e motrës së tij, vetëm 17 vjeçe. Nëna e tyre...

Lajmet e fundit