Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

dasme

Big Mama “shtang” publikun, tregon shifrën marramendëse që merr në një dasmë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për Big Mama ka qenë e ftuar në emisionin “Zemër Luana”. Një nga lojrat në të cilat Big...

Vajza e Donald Trump kurorëzon dashurinë, në dasmën madhështore i ftuar dhe Behgjet Pacolli

Tiffany Trump ka kurorëzuar dashurinë mbrëmjen e djeshme me Michael Boulos në Palm Beach, Florida. Tiffany, 29 vjeç, është vajza e ish-presidentit Donald Trump dhe...

Politikani shqiptar ftohet në dasmën e vajzës së ish-presidentit Donald Trump

Behgjet Pacolli, politikan shqiptar i Kosovës, do të jetë i ftuar në dasmën e vajzës së ish-presidentit dhe miliarderi amerikan Donald Trump, Tiffany Trump....

“Kemi qëndruar dy ditë duke numëruar dollarët”, Bes Kallaku zbulon shumën që dasmorët i hodhën atij dhe Mateos Frrokut

Dasma në Korçë ku këngëtari Bes Kallaku dhe Mateos Frroku morën fshesën për të mbledhur lekët u bë lajmi më viral në media gjatë...

Dasma që “tundi” SHBA, djali nga Vlora dhe vajza amerikane kurorëzojnë dashurinë, Ylli Baka “ndez” atmosferën

Një djalë nga Vlora ka kurorëzuar dashurinë e tij me një vajzë amerikane duke i “treguar” SHBA kështu dhe traditat shqiptare. Albi Selimaj nga Vlora...

“Mariçui” u martua, dalin fotot nga dasma madhështore, “Rebeldet” u bashkuan pas kaq shumë vitesh

Pak javë pas shpalljes së fejesës së tyre, Maite Perroni dhe Andres Tovar kurorëzuan dashurinë në martëse.  Ky lajm u bë i ditur nga...

Këngëtarja kosovare i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja e njohur Albina Kelmendi i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me Valon Vatjan në ceremoni madhështore. Albina është...

Këngëtarja kosovare marton djalin, Haradinaj dhe Basha në dasmë të ulur në një tavolinë, pozojnë të buzëqeshur

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza, mbrëmjen e djeshme ka martuar djalin e saj të vetë, Arbërin. Dasma ka qenë madhështore dhe kanë qenë të ftuar...

Këngëtarja kosovare marton djalin, Basha me bashkëshorten të ftuar në dasmë  

Ish-kreu i PD, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten e tij kanë marrë pjesë në dasmën e djalit të këngëtares Shkurte Fejza. Basha ka postuar...

I pranishëm në dasmën e të atit, del fotoja e parë pas shumë vitesh e Shkëlzen Berishës me të birin

Më 25 shtator Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Në një ceremoni madhështore u bënë bashkë personazhe...


Lajmet e fundit