Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

dasma

Alban Skënderaj, dhurata që dhëndri i bën nuses në ceremoninë e dasmës (Video)

Në ditën e dasmës, një dhëndër në Prishtinë ka menduar për surprizën më të mirë që mund t’i bënte gruas së tij dhe ku...

Zbulohen detaje të reja nga dasma e Endri Fugës në Kotor

Endri Fuga, këshilltar i kryeministrit Edi Rama, ka preferuar të organizojë në Kotor të Malit të Zi ceremoninë e dasmës. Ndonëse Fuga është i...

25 vjeçarja thyen traditën, vesh fustan të zi ditën e dasmës

Një 25-vjeçare ka bërë një zgjedhje të çuditshme për ditën e saj të dasmës duke veshur një fustan të zi kundër traditës. Australiania Sophie...

Lajmet e fundit