Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

dasma

“Boom” dasmash në Shqipëri, pjesa më e madhe emigrantë

Përveç pushimeve, emigrantët kthehen në atdhe edhe për dasma. Gushti është plot me dasma të tilla. Për të mbledhur të afërmit dhe për të...

E dinin TË VDEKUR, këngëtarja shqiptare i shokon të gjithë, shfaqet me fustan nusërie (VIDEO)

Një histori mjaft interesante ka rrëfyer këngëtarja shqiptare në emisionin “Nin”. Bëhet fjalë për Shyhrete Behlulin e cila ka treguar një...

Mbrëmje madhështore për Elis Bakajn, ishi i Kukësit djeg shaminë e beqarit (VIDEO)

Ish-futbollisti i Kukësit Elis Bakaj që pak muaj më parë është transferuar në Bjellorusi i ka dhënë mbrëmjen e djeshme fund beqarisë duke kurorëzuar...

Dy vjet pas lindjes së vajzës së tij, martohet Kledi Kadiu, zbulohen DETAJET e dasmës

Pas disa vitesh lidhje e bashkëjetesë me bukuroshen franceze, balerini i famshëm shqiptar ka vendosur të martohet me nënën e vajzës së tij, Charlotte...

Lajmet e fundit