Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

dasma

Asgjë nuk ka përfunduar nga dasma e Sarës dhe Ledionit, publikohet klipi (VIDEO)

Sara Hoxha dhe Ledion Liço muajin e kaluar kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre. Dasma e çiftit mori shumë vëmendje dhe ceremonia u zhvillua...

Si u bë Dritan Hoxha pjesë në dasmën e Sarës, momenti që ju ka shpëtuar (VIDEO)

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre më 11 gusht. Ceremonia e dasmës u zhvillua në...

Publikohet VIDEO, Ledioni drejt altarit me Sarën, e shikon gjithë dashuri

U martuan ditën e djeshme Sara Hoxha me Ledion Liçon. Ceremonia e martesës së shumëpërfolur u mbajt në Komo në Itali. ...

Lajmet e fundit