Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

dasma

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj MARTOHEN në fshehtësi, kurorëzohen pas 12 vitesh në ISHULLIN e pabanuar (FOTOT NGA DASMA)

Dy këngëtarët shumë të dashur për publikun kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në privatësi totale pas 12 vitesh lidhje. ...

Martohet aktori i njohur shqiptar, dalin pamjet nga dasma (VIDEO

Aktori dhe regjisori i njohur Andi Begolli i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar në martesë lidhjen me partneren e tij, Stelën. ...

Dasmë në luftë, nusja fotografohet me fustan të bardhë para shtëpisë së bombarduar

Shtëpia iu shkatërrua nga bombarimet një javë më parë, por kjo nuse nuk ka hequr dorë të veshë fustanin e bardhë. ...

Armina Mevlani anulon dasmën me Shkëlzenin, nuk do e besoni arsyen

Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet shqiptarë më të komentuar. Dyshja vihet shpesh në qendër...

Vjehrra i zbulon sekretin, ja kur do jetë dasma e Stresit dhe Kejsit (FOTO)

Reperi Stresi dhe e dashura e tij Kejsi janë një ndër çiftet më të komentuar së fundmi në showbizin shqiptar. ...

Lajmet e fundit